Funkce GPS lokalizace a autoalarmuGPS autoalarm je ideální ochrana Vašeho drahého automobilu. Můžete své vozidlo velice jednoduše sledovat odkudkoli na světě pomocí SMS. Kdykoli tak můžete zjistit, kde se Vaše auto nachází. Také v případě spuštění alarmu systém sám zašle SMS s pozicí a rychlostí auta. Máte tak dokonalý přehled o tom, co se s Vaším automobilem děje.

Pomocí jediné SMS zjistíte přesnou pozici a rychlost vozidla. Pozice je zaměřena pomocí GPS souřadnic, takže přesnost je asi 10 metrů. Nicméně i pokud zloději například automobil zatáhnou do garáže, nejsme ztraceni.

To proto, že náš autoalarm posílá také číslo základnové stanice, na kterou je mobilní telefon v autě připojen. Pomocí spolupráce mobilního operátora pak lze auto vystopovat. Ve městě se tato přesnost pohybuje cca 30 metrů. V otevřené krajině, kde není mnoho BTS (základnových stanic pro mobilní telefony) je tato přesnost cca 500 - 1000 metrů.

Díky této vlastnosti je tak obtížné vozidlo schovat.


GPS souřadnice

Systém má nejmodernější GPS čip SIFR III, takže je velice přesný a přitom citlivý na signál. Pozice jsou tedy k dispozici také v husté zástavbě, v lese apod.


Aktuální rychlost

V informační SMS je také přesná rychlost a směr vozidla. Pomocí map například na internetu lze velice jednoduše určit polohu včetně grafického vyobrazení.


Číslo BTS (základnová stanice pro mobilní telefony)

Systém posíá také číslo BTS. S pomocí mobilního operátora tak lze vozidlo najít, přesože momentálně není k dispozici GPS signál. To se hodí v případě, že někdo auto zaparkuje do garáže apod. Přesnost ve městě je v tomto případě cca 30 metrů, v otevřené krajině pak 500 - 1000 metrů.

Kontakt: email:info@smsalarmy.cz
Kamerové systémy | Zabezpečovací systémy | Alarm, EZS, EPS | přístupový systém