Jak funguje GPS alarm, autoalarm



GPS autoalarm je zařízení, které je namontováno ve Vašem automobilu. Je ukryté tak, aby nebylo jednoduše odpojitelné útočníkem. GPS autoalarm se může také připojit ke stávajícímu autoalarmu a rozšířit tak jeho funkce.

S GPS autoalarmem komunikujete pomocí SMS nebo GPRS.

V zařízení je tedy SIM karta. Ta může být od libovolného mobilního operátora. Ideální je mít levný tarif, kde jsou co nejlevnější SMS zprávy. GPS autoalarm Vám bude posílat informace právě pomocí SMS.

Informace z alarmu

Vy pošlete SMS na telefonní číslo, které je v GPS autoalarmu. Tato SMS má speciální tvar podle toho co potřebujete zjistit nebo ovládat. GPS autoalarm Vám jako odpověď pošle také SMS, nebo Vám může také zavolat.

V této SMS jsou uvedeny následující informace: aktuální rychlost, přesná pozice pomocí GPS, pozice podle BTS (mobilního telefonu), směr jízdy.


Propojení se stávajícím alarmem

Výhodou GPS alarmu je možnost propojení se stávajícím alarmem ve Vašem vozidle. Pokud tedy vyhlásí již existující alarm poplach, GPS alarm automaticky pošle SMS na Vᚠmobilní telefon..


Napájení

GPS alarm je napájen z autobaterie a ze záložní baterky. Zařízení se ale také dá vypnout pomocí speciální SMS. Tím se sníží odběr z baterie a Vy tak můžete nechat auto stát delší dobu bez provozu. Takto vypnout alarm je vhodné, pokud auto stojí déle než 14 dní.

Pokud dojde k odpojení baterie, pošle zřízení SMS s tímto alarmem. Nemůže se tak stát, že zloděj jednoduše odpojí baterii. Také pokud klesne napájení a baterie je téměř vybitá, zařízení pošle SMS s touto zprávou.


Schéma GPS alarmu



GPS/SMS alarm - kontaktní formulář

Pokud chcete vypracovat nabídku na GPS/GSM zabezpečení Vašeho automobilu, nebo celé flotily aut, vyplňte prosím následující formulář. Náš obchodní zástupce Vás bude kontaktovat a dohodne optimální postup.

JmĂŠno* : Telefon :
E-mail :
Dotaz :

Položky označené červeně je nutno vyplnit

Kontakt: email:info@smsalarmy.cz
Kamerové systémy | Zabezpečovací systémy | Alarm, EZS, EPS | přístupový systém